coddot

Nivel: ★★
1 - 10 din 19 posturi
  pagina urmatoarepagina urmatoare pagina anterioara Pagina din 2 pagina urmatoare ultima paginaultima pagina
Subiect: Arbori care îţi înfrumuseţează grădina toamna - 11 Sep 2020, 17:00
Raspuns solutie
se poate planta vreunul din aceste soiuri in Romania, la exteror in curte, in nord in zona deluroasa cu expunere spre sud?
Subiect: Stergatoare de picioare pentru trafic intens EUROMATT - 12 Oct 2018, 09:30
Raspuns solutie
Buna ziua! Sunt interesat de produsele dvs. Aveti reprezentatnt arondat pe zona Iasi? Multumesc!
Subiect: Seminee pe bioetanol PLANIKA - 10 Sep 2018, 14:48
Raspuns solutie
Buna ziua! sunt interesat de un semineu pe bioetanol model Prime Box cu livrare in Iasi. Sunt mai multe variante ale acestui model? Ce este necesar pentru montajul acestui semineu? Montajul pot sa il fac eu sau e nevoie de cineva specializat recomandat de dvs? Daca e nevoie pot sa va trimit fotografii cu spatiul in care urmeaza sa il montez. Multumesc!
Subiect: Balustrade metalice rezistente la foc GRIRO - 26 Jun 2018, 22:52
Raspuns solutie
buna seara! Da, aveti dreptate, adresa respectiva nu exista pentru ca nu stiu de ce mi-a fost chimbata adresa aici o data ce am scris-o. Intre nume si prenume trebuie liniuta jos
Subiect: Balustrade metalice rezistente la foc GRIRO - 21 Jun 2018, 17:46
Raspuns solutie
puteti sa imi trimiteti email la daniel_condurachi@yahoo.com Voi discuta cu dl Chiriac
Subiect: Balustrade metalice rezistente la foc GRIRO - 21 Jun 2018, 02:50
Raspuns solutie
Buna ziua. Sunt interesat de balustradele dvs. din aluminiu perforat (asemanator cu https://storage.spatiulconstruit.ro/storproc/gallery/88/44/24488/gallery_item/148385/balustrade_floreasca_park_148385.jpg) pentru scara de interior, cu prindere din laterala treptelor, pentru interiorul unei case din Iasi. Lungimea balustradei e de 10 ml. Am nevoie de aceeasi balustrada si la exterior pentru o lungime totala de 12 ml. De asemeni, cu aceeasi tabla sau ceva asemanator, prin care sa nu se prea vada, as dori sa realizez o fatada ventilata de aproximativ 30 mp. Cum putem proceda?
Subiect: Sisteme complexe de fixare a sticlei SADEV DECOR - 25 May 2018, 15:28
Raspuns solutie
Buna ziua, Doresc sa imi fac balustrada la scarile interioara din sticla securizata laminata de 10 mm la casa. Prinderea balustradei doresc sa o fac din laterala treptelor. Pentru asta am nevoie de elemete de prindere murale. Distanta dintre foaia de sticla si laterala scarilor trebuie sa fie intre 4 si 5 cm. Cu 3 cm ies teptele din lemn in lateral in consola fata de treptele din beton. Cred ca acest model https://storage.spatiulconstruit.ro/storproc/firma/h32/f3292/gama/1823/foto_gama/60149/sadev_decor_60149_011001fx.jpg as avea nevoie. La ce distanta se monteaza aceste prinderi murale? Intreb ca sa imi dau seama cate as avea nevoie. Trimit atasat o schita rapida cu treptele. Pot trimite o schita mai detaliata cu dimensiuni exacte daca e nevoie. Balustrada va avea 4 unghiuri de 90 grade. Pentru rigidizarea intregii structuri voi avea nevoie de elemente de imbinare, conectoare pentru pereti de sticla cred ca acest model https://storage.spatiulconstruit.ro/storproc/firma/h32/f3292/gama/1823/foto_gama/60118/sadev_decor_60118_rv_02_29_20_dt.jpg cate astfel de elemente sunt necesare pentru fiecare schimbare de unghi? Mana curenta doresc sa o fac din lemn, suprapus pe sticla. Cred ca acesti conectori https://storage.spatiulconstruit.ro/storproc/firma/h32/f3292/gama/1823/foto_gama/126928/element_de_prindere_balustrade_sadev107_126928.jpg ar fi potriviti. Cate elemente dintr-acestea ar trebui la fiecare metru de balustrada? Multumesc!
Fisiere atasate
Puteti sa imi trimiteti oferta pentru doua instalatii automate stingere incendii tablouri electtrice. Fiecare tablou are dimensiunea de 1.2 x 1.2 x 0.4 cm. Multumesc!
Se poate folosi Penetron Admix in masa adezivului pentru vata bazaltica pentru a proteja primii 60 cm a unui perete in plan vertical? Peretele casei este in contact cu terasa exterioara. E vorba de o suprafata destul de mica 8 mp, de 1 cm grosime. Ce cantitate de Penetron Admix as avea nevoie si de unde pot sa o achizitionez din Iasi?
Buna ziua! Îmi fac singur mobila pentru noua casă din pal si mdf vopsit. La fel am rpocedat si in cazul mobilei care o folosesc acum. Am nevoie de accesorii pe care dvs. le prezentati aici pe spatiulconstruit.ro De unde pot sa achizitionez toate produsele care dvs. le prezentati aici?
1 - 10 din 19 posturi
  pagina urmatoarepagina urmatoare pagina anterioara Pagina din 2 pagina urmatoare ultima paginaultima pagina
Răspunsuri soluţie
→ din toate forumurile
10 idei pentru dusuri walk-in care ii vor da baii tale un aer ultramodern
Multumesc :). Am folosit rigola
Perii tubulare manuale SIT - Poza 4
Va rugam sa consultati link-urile atasate acestui post
Pardoseli pentru industria alimentara - Sikafloor®-PurCem®
"Stimate Domn, Asa cum am detaliat in articol, aceste sisteme de pardoseli industriale...
Sisteme de automatizare pentru controlul temperaturii, ventilatiei si aerului conditionat SIEMENS
Buna ziua, Va rugam sa ne lasati o adresa de e-mail pentru a va contacta in privat. Ne...
Masina de spalat DAEWOO Nano Silver DWF 750 MPS
Va salut dle Ghita. Ma uitam pe acest forum ca sunt aproape 2 ani de la prima problema pe ...
vezi toate răspunsurile soluţie
Cei mai activi utilizatori

Frentescu Laurian
3 posturi in ultima luna

Andrei Pavel
2 posturi in ultima luna

gabicluj20
1 post in ultima luna

Danut Plesa Plugaru
1 post in ultima luna

Adriana Branescu
1 post in ultima luna

Don Daniel
1 post in ultima luna

coddot
1 post in ultima luna

Fany Durbaca
1 post in ultima luna

Laura Popovici
1 post in ultima luna
 Bogdan STORM
Bogdan STORM
1 post in ultima luna

Raluca Blaga
1 post in ultima luna

Geo_B
1 post in ultima luna
Timp de incarcare pagina: 0.880 sec sql:0.000 sql cache:true hostname::tron_spcons-http-pe-tron-cu-zmut
Intra in editare